Souprava s amonitem, dendritickým achátem a jantary

Vyprodáno

"NÁVRATY" - autorská cínovaná souprava  náhrdelníku a náušnic s amonitem, dendritickým achátem a jantary - na kulatém koženém  řemínku s praktickym zapínáním vpředu. Náušnice maji uzaviratelne zavěšení z nerezu.

Velikost: obvod náhrdelníku cca 56cm, /kovová  část s minerály 5,5 x 12cm/ celková délka náušnic 5,5cm

Materiál: cín, stříbro, kůže, nerez, amonit, dendritický achát, jantar

AMONIT je zkamenělá ulita hlavonožce. Probouzí v nás zájem o tajemství, rozpouští mentální fixace. Učí nás vidět a prožívat krásu, probouzí smysly. Na úrovni fyzické dodává energii, normalizuje látkovou výměnu buněk. Upravuje srdeční rytmus a posiluje srdce 

DENDRITICKÝ ACHÁT je znám jako kámen hojnosti a plodnosti ve všech oblastech života, včetně podnikání.
Svým vzhledem je silně spjat s přírodou, podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost a vyzrálost, čímž zároveň posiluje i sebevědomí. Používá se k překonání citového vypětí, k překonání negativity spojené s hněvem, k podpoře lásky a odvahy.

JANTAR je fosilizovaná pryskyřice některých stromů stará nejčastěji 25 až 40 milionů let. Má velmi silný uzdravující a ochranný účinek. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často využíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátelé a partneři. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Je považován za talisman krásy, ochrany a obnovy. Bývá zobrazen jako kapky na slunci, slzy bohů, a v historii byl velmi využíván pro svou krásnou zlatou a hnědou barvu, jako hodnotnou ozdobu a pro své magické a léčebné vlastnosti.

2 840,00 Kč
Please select variants first