Náhrdelník s achátem a perlou

Vyprodáno

Autorský cínovaný náhrdelník s krásným dendritickým achátem a říční perlou na tmavě šedém koženém řemínku s praktickým skrytým zapínáním vpředu.

Materiál: kůže, cín, stříbro, dendritický achát, říční perla

K TOMUTO NÁHRDELNÍKU SI MŮŽETE DO SOUPRAVY ZAKOUPIT KOŽENOU KABELKU. https://www.artfashion.cz/p/kozena-kabelka-s-mineralem3/ #

 Dendritický achát znám jako kámen hojnosti a plodnosti ve všech oblastech života, včetně podnikání. Historicky byl achát objeven s artefakty neolitických lidí, kdy byl používán jako amulet. Někdy je nazývaný též scénický nebo také stromečkový, sice nemá charakteristické pruhy běžných achátů, ale i přesto je do skupiny achátů zahrnut. Vlastnosti: je obecně považován za stabilizující kámen, mající posilující vliv. Podporuje zejména vytrvalost a trpělivost, klid a vnitřní harmonii. Je ideální pro sebepoznání a uložení si vzorů a hranic, které tvoří vlastní zkušenosti. Tradičně je achát používán jako talisman pro nové začátky, změny nutné k dosažení požadovaných výsledků a k seberealizaci. Dendritický achát je svým vzhledem silně spjat s přírodou, podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost a vyzrálost, čímž zároveň posiluje i sebevědomí. Používá se k překonání citového vypětí, k překonání negativity spojené s hněvem, k podpoře lásky a odvahy. Achát se doporučuje jako ochranný krystal v těhotenství, dále pro partnery k zachování věrnosti a posílení lásky a jako amulet pro cestovatele, k odvrácení nehod. Dendritický achát je vhodný pro podporu těch částí těla, které svým vzhledem připomíná, tj. zejména krevního řečiště, kosterní a nervové soustavy.

1 540,00 Kč
Please select variants first