Náhrdelník s achátem a jantary

Vyprodáno

Autorský náhrdelník s cínovanou ozdobou s achátem a jantary na ručně  malovaném  hedvábném šátku se třemi možnostmi zavěšení.

Do soupravy  je možné k náhrdelníku  koupit náušnice nebo prstýnek ve stejném designu.

Velikost: velikost šátku 85 × 85 cm, cínovaná ozdoba  cca 7 x 10cm

Materiál: cín, stříbro, achát, jantar, příridní hedvábí

Achát je kamenem rovnováhy, sebedůvěry a odvahy.
Vlastnosti a účinky : obnovuje tělesnou energii. Jde o velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání.
 
JANTAR  dává uklidňující, povzbudivý a integrující účinek. Jeho projektivní síla přináší štěstí, krásu a lásku, léčí a ochraňuje. Jantar ubírá tíhu velkým břemenům a pomáhá najít štěstí v těžkých situacích. Chrání před uhranutím, před "zlým pohledem". Slouží jako ochranný štít při léčení, protože od nás odráží negativní energii jiných lidí. Považuje se za kámen bezpečnosti, důvěry a hojení. Podporuje spontánnost a povzbuzuje radost ze života. Je to výborný kámen pro lidi, kteří se příliš starají. Očisťuje celé tělo. Vytahuje nemoci z těla. V duševní rovině podporuje jantar rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť. V citové rovině pomáhá jantar nastolit klid a mír a rozvíjí důvěru. Duchovně jantar zvyšuje altruismus a přináší moudrost, má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Jantar přináší do života stabilitu, ale současně podporuje spojení s tím, po čem toužíme, a pohání nás k naplnění tužeb. Pozitivně ovlivňuje deprese, proto je velmi vhodný pro lidi se sklonem k smutku a sebevražednými sklony. Jantar je kámen naděje, aktivizuje pozitivní mysl, vůli a trpělivost. Pravidelným používáním harmonizuje hormonální systém a trávení. Je inspirujícím kamenem slunce, podporuje radost ze života.

1 980,00 Kč
Please select variants first