Kožený náhrdelník s achátem, křišťálem a říční perlou

Vyprodáno

Autorský náhrdelník z ručně barvené tmavě šedé kůže s cinovanou ozdobou s dendritickým achátem, křišťálem a říční perlou - s praktickým zapínáním vpředu.   
 
Velikost: obvod cca 53cm, achát 2,5 × 4,5cm, křišťál 1,3 × 4cm, perla průměru 1,2cm

Materiál: kůže, cín, stříbro, dendritický achát, křišťál, říční perla

Dendritický achát je znám jako kámen hojnosti a plodnosti ve všech oblastech života, včetně podnikání. Historicky byl achát objeven s artefakty neolitických lidí, kdy byl používán jako amulet. Někdy je nazývaný též scénický nebo také stromečkový, sice nemá charakteristické pruhy běžných achátů, ale i přesto je do skupiny achátů zahrnut. Vlastnosti: je obecně považován za stabilizující kámen, mající posilující vliv. Podporuje zejména vytrvalost a trpělivost, klid a vnitřní harmonii. Je ideální pro sebepoznání a uložení si vzorů a hranic, které tvoří vlastní zkušenosti. Tradičně je achát používán jako talisman pro nové začátky, změny nutné k dosažení požadovaných výsledků a k seberealizaci. Dendritický achát je svým vzhledem silně spjat s přírodou, podporuje vnitřní stabilitu, vyrovnanost a vyzrálost, čímž zároveň posiluje i sebevědomí. Používá se k překonání citového vypětí, k překonání negativity spojené s hněvem, k podpoře lásky a odvahy. Achát se doporučuje jako ochranný krystal v těhotenství, dále pro partnery k zachování věrnosti a posílení lásky a jako amulet pro cestovatele, k odvrácení nehod. Dendritický achát je vhodný pro podporu těch částí těla, které svým vzhledem připomíná, tj. zejména krevního řečiště, kosterní a nervové soustavy.
Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.
Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy...

2 490,00 Kč
Please select variants first