Kožená crossbody kabelka s labradoritem

Vyprodáno

Ručně  vyrobená  kožená  kabelka s autorskou cínovanou ozdobou s krásným  minerálem - labradoritem a magnetickýn zapínáním.

Velikost: 13 x 18cm / kámen 3,5 x 4,5cm

Materiál: kůže, cín, stříbro, labradorit 

Labradorit: pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům. Je to vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.
Léčebné využití: léčí nachlazení, revmatismus, ulevuje napětí při menstruaci, upravuje rovnováhu hormonů, metabolismus, odstraňuje stres, snižuje krevní tlak, hledá a léčí příčiny nerovnováhy. Barvy: modrý, šedý, tmavošedý, bílý, s příměsí oranžové, žluté či zelené.
Užití: ochrana, síla, proměna, esoterika, léčení
Naleziště: Madagaskar, Finsko, Rusko, Indie, USA, Mexico

2 490,00 Kč
Please select variants first