Andělské náušnice s apatitem

NOVINKA

Autorské náušnice zavěšené na uzaviratelných kroužcích z chirurgické oceli  s autorskými cinovanými mini andělíčky s koralky z apatitu a nerezovými křídly....

 K náušnicím je možné na přání do soupravy vyrobit náhrdelník nebo prstýnek ve stejném designu.

Velikost: celková délka náušnic cca 4,5cm

Materiál: cín, stříbro, chirurgická ocel, nerez, apatit

Apatit  je kámen, který" spojuje" vědomí a hmotu. Napomáhá sebevyjadřování a komunikaci na všech úrovních vědomí. Zvyšuje v nás motivaci, je to zdroj energie. Podporuje otevřenost, usnadňuje kontakt s jinými lidmi, podněcuje k tvůrčímu vyjadřování a jednání.

Odstraňuje negativní pocity a postoje. Je velmi nápomocný pro hyperaktivní a autistické děti. Podporuje tvořivost a intelekt. Vnáší světlo do sporů a zmatků, pomáhá získávat informace, které se dají použít k osobnímu a společnému prospěchu.

Rozšiřuje vědomí, posouvá nás k pravdě. Utišuje lítost, apatii, zlost, vztek, podrážděnost. Pomáhá překonávat citovou vyčerpanost. Zvyšuje cílevědomost a sebevědomí. Pomáhá se správně vyjadřovat. Otevírá radost a vidět krásy života. Dobrým pomocníkem při práci na projektech pomáhá udržet pozornost na podstatných věcech. Odstraňuje lenivost, uzavřenost, nerozhodnost. Elixír pomáhá při střevních potížích. Apatit potlačuje lhostejnost a nepřátelství, odstraňuje negativní postoj, vzbuzuje příjemné pocity a přitahuje pohledy. Zlepšuje naši schopnost přijímat a dávat lásku a akceptovat se takových, jací jsme. Snižuje podrážděnost a pomáhá překonávat zklamání. Podporuje tvořivost a intelekt.


 

1 220,00 Kč